Strona główna/Aktualności/" MYŚLĘ, WIĘC NIE ŚMIECĘ " - AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA (..)

" MYŚLĘ, WIĘC NIE ŚMIECĘ " - AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA 2021

17 Września 2021

W piątek 17.09.2021r. nasze przedszkole przystąpiło do akcji „Sprzątanie Świata - Polska 2021”, w ramach polskiej edycji międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska „Clean up the World’’. Inicjatywa ta ma na celu promowanie idei dbania o przyrodę, inicjowanie działań zmierzających do wzrostu świadomości ekologicznej społeczeństwa, ukazanie skutków zaśmiecania świata oraz wyjaśnienie konieczności ochrony środowiska.

Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem „Myślę, więc nie śmiecę”.

Głównym koordynatorem akcji jest Fundacja Nasza Ziemia.
Mimo niesprzyjającej aury zajęcia związane tematyczne odbyły się w salach przedszkolnych. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tegorocznej akcji i mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenia zaowocują w przyszłości dobrymi nawykami ekologicznymi.
Jeśli tylko warunki atmosferyczne na to pozwolą chętnie posprzątamy najbliższe otoczenie wokół naszego przedszkola.

MYŚLĘ,WIĘC NIE ŚMIECĘ - SPRZĄTANIE ŚWIATA 2021