Strona główna/Aktualności/BAL KARNAWAŁOWY 2022

BAL KARNAWAŁOWY 2022

1 Lutego 2022

W dniu 01.02.2022r. w  naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy  - niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości.

Od samego rana w przedszkolu pojawiały się bardzo różnorodne postaci, kolorowe, piękne, strojne i bardzo pomysłowe , których nie sposób spamiętać.
           Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i pląsach. W sali w czasie tańców było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego spotkania.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Przedszkole Samorządowe nr 1 w Małdytach: Bal karnawałowy :)