Strona główna/Aktualności/ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA

7 Kwietnia 2022

07 kwietnia 2022 r w „Sówkowie” obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia

Zachęcałam  dzieci do dbania o swoje zdrowe i prowadzenie zdrowego stylu życia poprzez promowanie zasad spożywania właściwych pokarmów, korzystania z ruchu na świeżym powietrzu oraz dbania o czystość i higienę osobistą.

Zdrowy styl życia to klucz do sukcesu w każdej dziedzinie życia! Prawdą jest, że o zdrowie i dobre samopoczucie warto dbać już od najmłodszych lat. Kochamy swoje dzieci i chcemy dla nich jak najlepiej więc kształtujmy u nich mądre i zdrowe nawyki, realnie wpływając na ich lepszą przyszłość.

W naszym przedszkolu każdego dnia, w każdej minucie pobytu realizujemy wychowanie "zdrowego" przedszkolaka. Już od pierwszego umycia rączek przed śniadaniem, poprzez wszystkie czynności realizowane przez cały dzień...