Strona główna/Aktualności/PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2023

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2023

27 Października 2023
Dnia 27 października 2023 r w naszym przedszkolu odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka.
Od samego rana trwały przygotowania a wieczorem w sali zgromadzili się goście.
Cała społeczność przedszkola bardzo ucieszyła się z obecności Burmistrza Miasta Czeladź Pana Zbigniewa Szaleńca, który pomimo wielu obowiązków Włodarza Miasta znalazł czas dla naszych Milusińskich, obdarowując ich uśmiechem, uściskami i prezentami. Mali Artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce i wiersze.
Dla Misiaczków był to pierwszy bardzo ważny występ. Po części artystycznej Pan Burmistrz oraz Pani Dyrektor dokonali aktu pasowania dotykając ramienia każdego przedszkolaka ogromną, Magiczną Kredką oraz wręczyli dyplomy i ordery.
Dla dzieci było to wielkie przeżycie a dla nas i rodziców powód do dumy i zadowolenia z naszych pociech.
Bardzo dziękujemy Panu Burmistrzowi za obecność i wspaniałe prezenty a Rodzicom dzieci za pomoc w przygotowaniach do uroczystości.